6.00 - 8.15

Zabawy wg. inwencji dzieci , w kącikach tematycznych, ćwiczenia poranne, praca z zespołem dzieci lub indywidualna o charakterze obserwacyjnym, artystycznym, stymulująco - kompensacyjnym i wychowawczym, praca z dzieckiem zdolnym, gry dydaktyczne, prace porządkowe, zabawy ruchowe.

8.15 - 8.30

Zabiegi higieniczno- porządkowe , przygotowanie do śniadania.

8.30 - 9.00

Śniadanie

9.00 - 10.15

Zajęcia edukacyjno - wychowawcze, zabawy dydaktyczne, zabawy ruchowe, plastyczno- techniczne, imprezy okolicznościowe.

10.15 - 12.15

Zabawy ruchowe, gry sportowe, zajęcia i zabawy w ogrodzie przedszkolnym, zajęcia i zabawy podejmowane z inicjatywy dzieci, zabawy na powietrzu, spacery, wycieczki.

12.15 - 12.30

Czynności porządkowo - higieniczne, przygotowanie do obiadu

12.30 - 13.30

Obiad

13.30 - 16.00

Odpoczynek poobiedni, kwadrans na bajkę, zajęcia artystyczne, ćwiczenia utrwalające wiadomości z zajęć edukacyjnych, zabawy podejmowane z inicjatywy dzieci, zabawy w kącikach zainteresowań, zabawy tematyczne, zabawy w terenie, zabawy ruchowe w sali lub ogrodzie przedszkolnym. Podwieczorek.