• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

18 czerwca 2024 w godzinach popołudniowych na osiedlu Pułanki zrobiło się gwarno, a to wszystko za sprawą Pikniku Rodzinnego zorganizowanego przez "Kolorową Akademię", który tradycyjnie o tej porze roku odbywa się juz od kilkunastu lat.
Tego dnia nasze przedszkole wspierało wielu partnerów mających stoiska tematyczne i edukacyjne. Swoją ofertą zachęcali dzieci do aktywnego udziału w przygotowanych dla nich atrakcjach. Każdy uczestnik- zarówno mały jak i duży znalazł coś ciekawego dla siebie. Gościliśmy przedstawicieli Policji, Centrum Kształcenia Ustawicznego, Technikum Hutniczego, Szkoły Specjalnej, Akademii Nauki, Pania Zuzannę Brodalkę ze stoiskiem pszczelarskim. Uczestników bawili także artyści Cyrku Kaskada oraz grupa animacyjna MAT-ART wraz z wielkim dmuchańcem i zabawami.
Dzieci należące do przedszkolnego chóru i zespołu instrumentalnego zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, taneczne i instrumentalne- za co im serdecznie dziękujemy.
Wiele uśmiechów pojawiło się na dziecięcych twarzach podczas prezentacji cyrkowych czy zabaw z animatorem. Radość przyniosły również atrakcje przygotowane przez pracowników naszego przedszkola. Były to między innymi stoiska z malowaniem twarzy, wykonywaniem tatuaży, zaplataniem warkoczyków, malowaniem mandali, malowaniem na folii, czy koło fortuny z nagrodami. Na nieco zmęczonych uczestników czekała kawiarenka, w której można było odpocząć i delektować się różnorakimi smakołykami czy mrożoną kawą, które to przygotowała nasza wspaniałą przedszkolna kuchnia.
Tego dnia odwiedziło nas wielu absolwentów, co świadczy o tym, że z sentymentem wspominają chwile spędzone w naszym przedszkolu z czego niezmiernie się cieszymy.
Dziękujemy za tak liczne przybycie
i zapraszamy za rok 😁

piknik 2024.2

piknik 2024.3

piknik 2024.4

piknik 2024

piknik 2024.5

piknik 2024.6

 

piknik 2024.8piknik 2024.7

piknik 2024.9

piknik 2024.10

piknik 2024.11

piknik 2024.12

Nasze Grupy

grupa slonczka

Grupa I
Krasnoludki

grupa biedronki

Grupa II
Słoneczka

grupa misie

Grupa III
Jagódki

grupa gwiazdki

Grupa IV
Biedronki

grupa nuty

Grupa V
Żabki

grupa poszczółki

Grupa VI
Pszczółki

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook