• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

W środę 5 czerwca 2024 przedszkolaki z grup Biedronki i Jagódki były w Kinie Etiuda na przedstawieniu muzycznym pt. "Witajcie w Naszej Bajce" przygotowanym przez uczniów i pracowników Zespołu Szkół Specjalnych z udziałem młodzieży z liceów Wł. Broniewskiego i J. Chreptowicza. Występ był zorganizowany z okazji Światowego Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością. Dzieci były pod ogromnym wrażeniem wspaniałych piosenek, tańców oraz pokazów akrobatycznych. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

godność1

godność2

Nasze Grupy

grupa slonczka

Grupa I
Krasnoludki

grupa biedronki

Grupa II
Słoneczka

grupa misie

Grupa III
Jagódki

grupa gwiazdki

Grupa IV
Biedronki

grupa nuty

Grupa V
Żabki

grupa poszczółki

Grupa VI
Pszczółki

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook