Dziś w naszym Przedszkolu przedszkolaki świętowały Dzień Dziecka na sportowo. Wszystkie grupy przygotowały stanowiska sportowe do gier i zabaw. Pani dyrektor Katarzyna Dryjas powitała zebrane dzieci w ogrodzie przedszkolnym. Dzieci bawiły się przy muzyce dziecięcej, zabawach muzyczno-ruchowych prowadzonych przez panią Renatkę i panią Anię. Dzieci następnie udały się do poszczególnych stanowisk sportowych. Tam każda konkurencja wiązała się ze zdobyciem poszczególnych sprawności tj. biegu z przeszkodami, strzału w bramkę, koordynacji wzrokowo-ruchowej i wielu innych. Dzieci z zapałem brały udział w grach zespołowych zdobywając poszczególne certyfikaty. Podczas zabaw sportowych dzieciom czas umilała muzyka dziecięca. Na zakończenie na wszystkie dzieci z poszczególnych grup czekały zagadki, na które odpowiedzi udzielały odpowiednio przedstawiciele grup. I to był punkt końcowy do zdobycia nagrody. Wszystkie przedszkolaki otrzymały słodkie nagrody za zdobycie wszystkich sprawności. Choć już zmęczeni zabawą i sportowymi grami, przedszkolaki nadal chętnie bawiły się przy zabawach muzyczno-ruchowych.

dzień dziecka 2024.1

dzien dziecka 2024.2