• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

W naszym przedszkolu dzieci od najmłodszej grupy mają pełną swobodę podczas codziennych czynności. Dlatego dziś najmłodsza grupa Krasnoludki rozpoczęła ćwiczenie samodzielności w zakresie posiłków. Dzieci bardzo chętnie komponowały swoje kanapki przy śniadaniu, nalewały dzbankiem kakao czy herbatę do kubeczków, a podczas obiadu samodzielnie nalewały sobie zupę z wazy do talerzy. Wszyscy samodzielnie po zjedzonym posiłku odnosili naczynia. Te proste czynności bardzo zaangażowały i sprawiły wiele radości dzieciom. Z radością obserwujemy coraz większą samodzielność maluchów w każdej codziennej czynności i jesteśmy z nich bardzo dumni.👏👏👏

samodzielność 1

samodzielność 2

Nasze Grupy

grupa slonczka

Grupa I
Krasnoludki

grupa biedronki

Grupa II
Słoneczka

grupa misie

Grupa III
Jagódki

grupa gwiazdki

Grupa IV
Biedronki

grupa nuty

Grupa V
Żabki

grupa poszczółki

Grupa VI
Pszczółki

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook