• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

12 kwietnia przypada Dzień Czekolady. To ona poprawia nasz nastrój, zmniejsza zmęczenie, łagodzi stres, dodaje nam energii i ma wiele innych zalet. Właśnie za jej sprawą w dniu dzisiejszym każdy przedszkolak wychodził do domu z ogromnym uśmiechem na twarzy i kolorowymi wąsami. Podwieczorek był wzbogacony nutą czekolady pochodzącej z ustawionej w szatni fontanny czekoladowej. Obserwując dziecięce buzie można było stwierdzić, że maluchy były w siódmym niebie.

czekolada 2024

czekolada 2024 1

Nasze Grupy

grupa slonczka

Grupa I
Krasnoludki

grupa biedronki

Grupa II
Słoneczka

grupa misie

Grupa III
Jagódki

grupa gwiazdki

Grupa IV
Biedronki

grupa nuty

Grupa V
Żabki

grupa poszczółki

Grupa VI
Pszczółki

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook