9 kwietnia odbyła się w naszym przedszkolu ważna uroczystość dla dzieci, które po raz pierwszy w tym roku szkolnym zawitały do przedszkola. Od samego rana trwały przygotowania, a w sali gromadzili się goście. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której dzieci z grupy „Krasnoludki” i „Słoneczka” zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc wierszyki, piosenki i tańce. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej pani dyrektor Katarzyna Dryjas dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania na przedszkolaka, a pani dyrektor przekazała w prezencie oby grupom zabawki.

pasowanie 2024

pasowanie 2024 1