• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

Dzisiejszego dnia dzieci od samego rana z niecierpliwością czekały na nadejście Wiosny. Uroczyste powitanie Pani Wiosny odbyło się w grupie "Żabki", gdzie spotkała się cała ,,Kolorowa Akademia,, . Przedszkolaki wysłuchały listu, który nadesłała do nich Pani Wiosna. Z treści wiadomości wynikało, że Zima trzyma Wiosnę w swoim zamku i wypuści ją wtedy, kiedy dzieci wykonają wszystkie zadania przez nią przygotowane.Każda grupa miała jedno polecenie. Przedszkolaki poradziły sobie wspaniale. Po podsumowaniu zadań dzieci "utopiły" Marzannę- Zimową Pannę, ( która powitała wszystkich na wstępie uroczystości).
Wiosna została uwolniona i wraz ze swoją Świtą i Zielonym Gaikiem powitała wszystkich , którzy na nią z utęsknieniem czekali. Kolorowa Wiosenka podziękowała dzieciom za wykonanie zadań i za to, że dzięki nim mogła opuścić zamek Pani Zimy, szybciutko nadejść i wszystkich ucieszyć. Na koniec spotkania Pani Wiosna wraz z pszczółką Mają zaprosiła wszystkie przedszkolaki do wspólnego tańca, po którym wszyscy udali się do ogrodu w poszukiwaniu oznak wiosny.

wiosna 2024

Nasze Grupy

grupa slonczka

Grupa I
Krasnoludki

grupa biedronki

Grupa II
Słoneczka

grupa misie

Grupa III
Jagódki

grupa gwiazdki

Grupa IV
Biedronki

grupa nuty

Grupa V
Żabki

grupa poszczółki

Grupa VI
Pszczółki

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook