• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

Nasze przedszkole odwiedziły dwie przedstawicielki Nadleśnictwa Ostrowiec Świętokrzyski. Panie przybyły do nas z okazji "Dnia Drzewa". Podczas spotkania zaznajomiły dzieci z gatunkami drzew oraz przeprowadziły pogadankę na temat korzyści płynących z ich sadzenia. Następnie dzieci wraz z nauczycielkami wyszły do ogrodu przedszkolnego, gdzie w specjalnie przygotowanych punktach miały odszukać kopertę z listem. Po wysłuchaniu treści zawierającej prośby drzew do przedszkolaków dzieci złożyły przysięgę w celu ich poszanowania i należytego dbania o nie. Oprócz tego wszystkie grupy miały do wykonania po trzy zadania w formie zabaw jesiennych. Zwieńczeniem tego dnia było posadzenie drzewa w ogrodzie przedszkolnym i podziękowanie przybyłym gościom za wspólnie spędzony czas.

święto drzewa1

święto drzewa2

Nasze Grupy

grupa slonczka

Grupa I
Krasnoludki

grupa biedronki

Grupa II
Słoneczka

grupa misie

Grupa III
Jagódki

grupa gwiazdki

Grupa IV
Biedronki

grupa nuty

Grupa V
Żabki

grupa poszczółki

Grupa VI
Pszczółki

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook