• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony
Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka obchodziliśmy 20 września. Tego dnia reprezentanci naszego przedszkola rywalizowali w konkurencjach sportowych w hali na Kszo. Spotkały się tam dzieci z 8 ostrowieckich przedszkoli publicznych. Wydarzenie rozpoczęło się po odśpiewaniu "Hymnu Przedszkolaków" oraz wypuszczeniu baloników wypełnionych helem symbolizujących dziecięce marzenia. Dzięki dopingowi licznie przybyłych gości nie brakowało emocji. Tego dnia wszyscy byli zwycięzcami. Zwieńczeniem sportowej imprezy było wręczenie pamiątkowych medali przy utworze zespołu Queen "We Are the Champions". Miały również miejsce zabawy z udziałem rodziców prowadzone przez fantastycznych animatorów.

Następnego dnia w naszym przedszkolu na dzieci czekała moc atrakcji, które zaczęły się już od samego rana. Panie kucharki przygotowały fantazyjne śniadanie w postaci kanapek- stworków. Kolejnym punktem był pokaz cyrkowy, podczas którego dzieci mogły stawić czoła podejmowanym wyzwaniom. Nie zabrakło również zabaw przy muzyce i konkurencji sportowych w ogrodzie przedszkolnym.

dzień przedszkolaka

dzień przedszkolaka1

Nasze Grupy

grupa slonczka

Grupa I
Krasnoludki

grupa biedronki

Grupa II
Słoneczka

grupa misie

Grupa III
Jagódki

grupa gwiazdki

Grupa IV
Biedronki

grupa nuty

Grupa V
Żabki

grupa poszczółki

Grupa VI
Pszczółki

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook