• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

"Matematyka łatwa dla smyka" to kolejne działania w ramach projektu "W kolorowej krainie matematyki", które odbyły sie w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Projekt realizowany w naszym przedszkolu jest współfinansowany przez Fundację mBanku. Różnorodne zajęcia w ramach tego projektu są bardzo interesujące a [ptrzede wszystkim dzieci je uwielbiają. Do doskonały sposób jak uczyć matematyki tak aby nie tylko była efektywna, ale też atrakcyjna i lubiana przez dzieci.

matematyka biblioteka

Nasze Grupy

grupa slonczka

Grupa I
Krasnoludki

grupa biedronki

Grupa II
Słoneczka

grupa misie

Grupa III
Jagódki

grupa gwiazdki

Grupa IV
Biedronki

grupa nuty

Grupa V
Żabki

grupa poszczółki

Grupa VI
Pszczółki

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook