• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

Jak możemy pomóc zwierzętom przetrwać zimę? Którym zwierzętom pomagamy? 🐰🐦🐇🐿Przedszkolaki zgłębiły wiedzę przyrodniczą w ramach działań projektu, który był realizowany w grupie: Żabek i Biedronek. Jednym z wielu działań było zorganizowanie spotkania z leśnikiem🌲🌨 Zaprosiliśmy do przedszkola pana leśniczego Waldka i panią podleśniczynę Klaudię, którzy wspólnie z dziećmi usystematyzowali i utrwalili wiedzę na temat dokarmiania zwierząt leśnych i ptaków zimą. Każda grupa została obdarowana tzw. pyzami dla ptaków, które dzieci powiesiły w przedszkolnym ogrodzie w krainie „Ćwirlandii”😍👏.

spotkanie lesniczy

Nasze Grupy

grupa slonczka

Grupa I
Krasnoludki

grupa biedronki

Grupa II
Słoneczka

grupa misie

Grupa III
Jagódki

grupa gwiazdki

Grupa IV
Biedronki

grupa nuty

Grupa V
Żabki

grupa poszczółki

Grupa VI
Pszczółki

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook