• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

Dziś w Ostrowieckim Browarze Kultury odbyło się świąteczne gotowanie - warsztaty kulinarne-pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Pana Jarosława Górczyńskiego. Udział w warsztatach wzięły dziewczynki z grupy "Jagódki" Zosia z babcią oraz Ola z mamą. Dziewczynki wraz z opiekunami przygotowały świąteczne przysmaki. Były 3 konkurencje: zdobienie piernika, ubijanie bitej śmietany i wykonanie sałatki owocowej. Wszyscy dobrze się bawili, a na koniec otrzymali także nagrody.🎄

warsztaty kulinarne

Nasze Grupy

grupa slonczka

Grupa I
Krasnoludki

grupa biedronki

Grupa II
Słoneczka

grupa misie

Grupa III
Jagódki

grupa gwiazdki

Grupa IV
Biedronki

grupa nuty

Grupa V
Żabki

grupa poszczółki

Grupa VI
Pszczółki

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook