• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

agroturystykaCo robią zwierzęta jesienią?

Tego postanowiły dowiedzieć się dzieci z grup Jagódki i Biedronki podczas wizyty w kompleksie leśnym "Rogate Ranczo"🦌.
W pięknym otoczeniu jesiennej przyrody, dzikich zwierząt jeleni
i danieli 🦌oraz zwierząt hodowlanych owiec🐑 kóz
króliczków 🐇i kucyka Tosi🐎 dzieci pogłębiały swoją wiedzę jak ważne jest dbanie o otaczającą nas przyrodę. Dzieci wysłuchały ciekawostek o rogaczach, wyczesały kucyka Tosię, karmiły obecne tam zwierzęta oraz uczestniczyły w zabawach zorganizowanych przez właścicieli Panią Marikę i Pana Łukasza. Przepiękne, zaciszne miejsce i słoneczna pogoda zachęciły przedszkolaków do zabaw na świeżym powietrzu. Na zakończenie na dzieci czekały pyszne przekąski i kiełbaski z ogniska. Po tak aktywnym dniu dzieci zmęczone ale bardzo szczęśliwe i zadowolone powróciły do przedszkola. To był dzień pełen wrażeń. 🙂
 

Nasze Grupy

grupa slonczka

Grupa I
Krasnoludki

grupa biedronki

Grupa II
Słoneczka

grupa misie

Grupa III
Jagódki

grupa gwiazdki

Grupa IV
Biedronki

grupa nuty

Grupa V
Żabki

grupa poszczółki

Grupa VI
Pszczółki

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook