• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

„Jesienią, jesienią,

Sady się rumienią…”🍎🍐
Jesień na dobre zagościła w ogrodzie i kalendarzu. Dzieci z grupy Jagódki zapoznały się z darami jesiennego sadu. Jesienne dary dzieci rozpoznawały każdym zmysłem. Na pobliskich straganach dzieci nie tylko obserwowały różnorodność jesiennych warzyw i owoców ale też zakupiły te owoce🍎🍐, którymi obdarzają nas jesienne sady. Jagódki dowiedziały się co można przygotować z darów sadu i jak ważne jest spożywanie owoców. Z przekazanych przez mamę Marysi owoców 🍎🍐powstał pyszny jesienny kompot. A z podarowanych przez mamę Uli jabłuszek🍏 powstał pyszny deser - pieczone jabłka ze śliwkowymi powidłami, które były również słodkim upominkiem z okazji Dnia Nauczyciela. Ten tydzień był dla Jagódek bardzo kolorowy, smaczny i zdrowy.
Dziękujemy mamie Marysi i Uli za przekazanie owoców do realizacji owocowego tygodnia.🙂

zakupy

 

Nasze Grupy

grupa slonczka

Grupa I
Krasnoludki

grupa biedronki

Grupa II
Słoneczka

grupa misie

Grupa III
Jagódki

grupa gwiazdki

Grupa IV
Biedronki

grupa nuty

Grupa V
Żabki

grupa poszczółki

Grupa VI
Pszczółki

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook