Dzieci z najstarszych grup BIEDRONKI i PSZCZÓŁKI gościły w Szkole Podstawowej nr 7 na zaproszenie ich starszych kolegów z klasy I oraz wychowawczyni Pani Asi. Celem odwiedzin przedszkolaków były rywalizacje sportowe między grupami rozgrywane na dużej hali sportowej. Dzieci wczuły się w rolę prawdziwych sportowców, którym dopingowały wspaniałe czyrliderki. Starsi koledzy że szkoły ( w większości absolwenci naszego przedszkola i koledzy przedszkolaków) pomagali w przebiegu zawodów.

Na zakończenie wspólnego spotkania dzieci otrzymały nagrody od pań nauczycielek, które przygotowały tak
wspaniale

spotkanie integracyjne. Po pamiątkowym wspólnym zdjęciu dzieci zwiedzały budynek szkoły, która od września będzie ich miejscem nauki. ⚽🥇.