• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

Dzieci z najstarszych grup BIEDRONKI i PSZCZÓŁKI gościły w Szkole Podstawowej nr 7 na zaproszenie ich starszych kolegów z klasy I oraz wychowawczyni Pani Asi. Celem odwiedzin przedszkolaków były rywalizacje sportowe między grupami rozgrywane na dużej hali sportowej. Dzieci wczuły się w rolę prawdziwych sportowców, którym dopingowały wspaniałe czyrliderki. Starsi koledzy że szkoły ( w większości absolwenci naszego przedszkola i koledzy przedszkolaków) pomagali w przebiegu zawodów.

Na zakończenie wspólnego spotkania dzieci otrzymały nagrody od pań nauczycielek, które przygotowały tak
wspaniale
 
spotkanie integracyjne. Po pamiątkowym wspólnym zdjęciu dzieci zwiedzały budynek szkoły, która od września będzie ich miejscem nauki. ⚽🥇.

Szkoła

 

Nasze Grupy

grupa slonczka

Grupa I
Krasnoludki

grupa biedronki

Grupa II
Słoneczka

grupa misie

Grupa III
Jagódki

grupa gwiazdki

Grupa IV
Biedronki

grupa nuty

Grupa V
Żabki

grupa poszczółki

Grupa VI
Pszczółki

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook