• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

Od samego rana w ,,Kolorowej Akademii,, panowała radosna atmosfera. Panie w salach witały wszystkie postacie z bajek, w które wcieliły się dzieci. Wszyscy czuliśmy się jak w krainie baśni. Akademia 16- tki była w tym dniu wyjątkowo KOLOROWA. W związku z bezpieczeństwem każda grupa bawiła się w swojej sali pod okiem swojej pani oraz Pana wodzireja ,który odwiedzał dzieci w swoich salach . Były pląsy, tańce, konkursy.
Aby utrwalić te piękne chwile pan fotograf wykonał na pamiątkę wspaniałe zdjęcia.
Czekamy z utęsknieniem na następny bal karnawałowy, będzie już za karnawałrok.

Nasze Grupy

grupa slonczka

Grupa I
Krasnoludki

grupa biedronki

Grupa II
Słoneczka

grupa misie

Grupa III
Jagódki

grupa gwiazdki

Grupa IV
Biedronki

grupa nuty

Grupa V
Żabki

grupa poszczółki

Grupa VI
Pszczółki

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook