• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

Duże, małe, okrągłe, podłużne, śmieszne, ciekawe, niezwykłe dynie 30 października królowały w Kolorowej Akademii. Dynie zainspirowały przedszkolaków do twórczych działań. Dzieci szczególnie przygotowały się do tego święta i przebrały się w dyniowe stroje z pomarańczowym  kolorem w roli głównej. W każdej grupie odbywały się zabawy i zajęcia tematyczne w kręgu dyni: dyniowe tańce, piosenki, zabawy ruchowe, dyniowe kodowanie  i  plastyczno-techniczne twórcze wyzwania.  Przez cały dzień dzieciakom towarzyszył świetny nastrój, dużo wesołej zabawy i moc dyniowych niespodzianek.

fo 613

Nasze Grupy

grupa slonczka

Grupa I
Krasnoludki

grupa biedronki

Grupa II
Słoneczka

grupa misie

Grupa III
Jagódki

grupa gwiazdki

Grupa IV
Biedronki

grupa nuty

Grupa V
Żabki

grupa poszczółki

Grupa VI
Pszczółki

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook