• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

Prawdziwi magicy często wspominają, że swoją przygodę z magią rozpoczęli bardzo wcześnie, bo już w dzieciństwie. Już jako przedszkolaki „czarowali” kredki z rękawa. Z czasem magia staje się w prawdziwą pasję, która trwa i rozwija się. Iluzja sprawia, że życie jest barwne i pasjonujące. Dlatego pokaz iluzji dla naszych milusińskich jest fascynującym przeżyciem na który wyczekują z wypiekami na twarzy. 25 września gościliśmy prawdziwego magika, który przygotował spektakl iluzji w przedszkolnym ogrodzie. Magik wyczarował gołąbka, króliczka i zachwycił wieloma sztuczkami. Dzieciaki zadziwione, zaciekawione i zaczarowane jeszcze następnego dnia próbowały magicznych sztuczek.

fo 611

Nasze Grupy

grupa slonczka

Grupa I
Krasnoludki

grupa biedronki

Grupa II
Słoneczka

grupa misie

Grupa III
Jagódki

grupa gwiazdki

Grupa IV
Biedronki

grupa nuty

Grupa V
Żabki

grupa poszczółki

Grupa VI
Pszczółki

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook